ΠΑΖΟΚ (ΠΑνελληνιο ΖΟρταλιστικο Κινημα)

Έχουμε και το καινούριο που ψήνεται…

Καλέ δώστε του λίγο χρόνο καλέ! Ακόμα ψαχνόμαστε!

Βρε εγώ δίνω χρόνο… δεν βλέπω όμως κανέναν ορεξάτο και στεναχωριέμαι… :frowning:

Ασε…έχει πέσει πολύ σοβαροφανεια λεμε. …

image

Δεν μπορώ να ασχοληθώ με τα σοβαρά προβλήματά σας τώρα γιατί έχω δικά μου σοβαρότερα… Όπως πχ γιατί όλοι εμφανίζεστε με τα παλιά nickname σας κι εμένα μόνο το ΑΜΚΑ δεν γράφει στο όνομα! :unamused:

Μένουμε πιστοι στα πιστευω μας…

Προφανώς επειδή δεν έκανες εγγραφή αλλά συνδέθηκες με Facebook επειδή βαριόσουνα… σωστά;;; :stuck_out_tongue:

Πάτα g και p για να πας στο προφίλ σου και πήγαινε στις προτιμήσεις… εκεί μπορείς να αλλάξεις όνομα χρήστη και πλήρες όνομα… :wink:

Οοοοοοχι να σου εξηγήσω… Εγώ, να… Πήγαινα να γραφτώ κανονικά… Και, να… Εκεί που γραφομουν… και είχα και ανοιχτό το παράθυρο… , μένω και ισόγειο, δεν ξέρω αν στο έχω πει… Με κήπο, ωραιότατο! μπαίνει που λες ένα ρακουν και όλα τα άλλα είναι history, που λεν και στο χωριό μου! :unamused:

image

Σιιιιγουρα??? :thinking: δεν μου δίνει επιλογή να αλλάξω όνομα χρήστη, μόνο όνομα, το οποίο είναι αυτό που θέλω αλλά δεν εμφανίζεται

(νομίζω έχω γράψει απορίες σε όλα τα νήματα, δεν έχεις παράπονο ε? Χαχαχχα!!!)

Παει το κάψαμε. …

Μπορείς να αλλάξεις όνομα χρήστη μέσα στις πρώτες 30 ημέρες από την στιγμή που γράφτηκες και το όνομα που βάζεις πρέπει να είναι με λατινικούς χαρακτήρες χωρίς κενά ή περίεργα σύμβολα…

Πληρω όλα τα κριτήρια αφεντικό :grinning: την επιλογή δεν μου δίνει. Καν. Καν σ’λεω!

Θέλω το όνομα που είχα στο ΠΑΖΟΚ :sob:!

Δοκιμασε πάλι…

Αρχισε σιγά σιγά να παίρνει ζωή το κίνημα. …

@xenos πότε ???

Τώρα!!!