Καληνύχτα

Τρελή κούραση Παρασκευή βράδυ. Θα’θελα μια pizza μπροστά στη tv και ήσυχο ύπνο. Αλλά όλα κινούνται σε τόσο συγκεκριμένους ρυθμούς. Παιδιά που δεν νυστάζουν με τίποτα και δεν μπορώ να καταλάβω πού βρίσκουν την ενέργεια τέτοια ώρα. Δουλειά που πρέπει να γίνει.

Τι ωραία που ήταν όταν ήταν μικρά και το μόνο πρόβλημα ήταν ότι δεν νυστάζαν απλά… πόσο ανέμελα και απροβλημάτιστα…

Πονάνε τα ποδαράκια μου, έχω ξεποδαριαστει, αλλά αξίζει τον κόπο, είμαι Βουδαπέστη. Και ενώ τα μάτια μου κλείνουν και το κορμί πονάει ολόκληρο (και τα 2 μέτρα του!!!) σκέφτομαι : Μήπως να κάναμε ένα νέο thread για ταξίδια σε φάση tourist guide? Και γιατί όχι? :thinking:

Καληνυχτες!

Ω τι ωραίαααα… θέλω να πάωωωωω κ εγώωωωω… :slight_smile:

Να πας είναι πανέμορφα!

Εσύ θα πας για τη σαλάτα :bento:

Αν μιλάς για σαλάτα Βουδαπέστης δεν έχουμε εδώ… :wink:

Καμμία χτυπητή θέλεις; :slight_smile:

Αυτό με τη σούπα (κατά προτίμηση μανιταρόσουπα βελουτέ) μέσα σε φωλιά ψωμί (το’ χα φάει στην Κρακοβία) πώς το λένε; Τρελές ορέξεις. Καληνύχτα. :smiley:

Καληνύχτα Μο

“Μαλακία” φαντάζομαι;;; Χτύπα ένα κοντοσούβλι να δεις το φως σου… :stuck_out_tongue:

:hugs:Εδώ και λίγο καιρό η μερα μου τελειώνει μυρίζοντας τη μασχάλη του @trekos :heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

Ωρες ώρες κάτι μυρίζει και εδώ πάνω… λες να είναι το ίδιο;;; :stuck_out_tongue:

Πολλά λές μικρό διοπτροφόρο χαπάκι… :slight_smile: