Καλώς ήρθατε στην Στρούγκα

Η Στρούγκα είναι σημείο συνάντησης για όλα τα ιδιαίτερα “πρόβατα” αυτής της κοινωνίας. Πρόβατα που έχουν την ανάγκη να συζητήσουν σοβαρά ή να πάρουν μέρος σε μια πιο χαλαρή κουβέντα. Δεν βάζουμε περιορισμούς στο πως σκέφτεται και εκφράζεται ενα “πρόβατο”. Δεν είμαστε ρατσιστές και απαιτούμε το ίδιο και από τα “πρόβατα”.

Απαγορεύονται οι προσωπικές επιθέσεις και μόνο - κανένας δεν έχει προσωπικά μαζί σας… Επίσης απαγορεύονται τα αυτονόητα… σκληρό πορνο, παιδεραστία, εκφοβισμός κ.λ.π. αλλά από την στιγμή που μιλάμε για “πρόβατα” με αυξημένο iq, κάτι τέτοιο προφανώς δεν χρειαζόταν να αναφερθεί!!! Αν κάτι σας ενοχλήσει, απλά το αναφέρετε. Αν το θεωρήσουμε και εμείς ενοχλητικό, τότε θα ασχοληθούμε. Αν όχι, μάθετε να ζείτε με τα ενοχλητικά πράγματα. Στο κάτω κάτω, τίποτα δεν είναι πιο ενοχλητικό από την σούβλα…

:grinning: :smile:
@system

Αυτό με το σκληρό πορνό δεν το κατάλαβα, ενημέρωσε κάποιος τον Gstring και τον karapa?

Ο @Karapa είναι κάπου εδώ αλλά το παίζει μυξοπαρθένα και δεν μιλάει… :stuck_out_tongue::smiley:

Και τον εκφοβισμό δεν καταλαβαίνω. Εγώ στο ζορταλ μέχρι να ενσωματωθώ, έτρωγα καθημερινό μπουλινγκ από κάτι τομάρια σαν τον @Frou2 @Djcostas @Karapa @Frou2man και άλλα πολλά. Τι δηλαδή; θα μπαίνουν η νέοι και δεν θα έχει καψόνι;

Φυσικά και θα έχει… αφού έχουμε ειδικό νήμα για τον σκοπό αυτό…

Τον χάλασε ο γάμος κι αυτόν!

Ας ελπίσουμε την Πρωτοχρονιά να μας βάλει κανέναν καζαμία τουλάχιστον!! :sunglasses:

Καλημέρα και καλώς σας βρήκα…

Καλώς τον @Gstring !!! :smiley:

Καλώς σας βρήκα leader!!!

Καλώς τον!!! @Gstring :smile:

Γεια σου και σένα φρουλη μου…

Ρε σεις το site εχει αυτόματες απαντήσεις και απλα αλλάζεις την θέση των θαυμαστικων ;!!!

Χαχααααα!!! Λες; και δεν το πήραμε χαμπάρι;;;;; :stuck_out_tongue:

Πες το κι έτσι!!! :stuck_out_tongue:

Εκτος κι αν ο Φρουλης απλα έκανε κοπυ την δικη σου…μαγικα πράγματα

Είχε απαντήσει ο τσομπάνος; :open_mouth:

Πολύ πιθανό… κουρασμένο παιδί είναι, που να κάθεται να γράφει… :stuck_out_tongue:

Φρουλη μου σε νιώθω απόλυτα…κι εγώ με τα γεράματα χάνω πράγματα…